Düğün.com Planlama Araçları

Hayatını kolaylaştırmak ve düğün planlama sürecini en az düğünün kadar keyifli bir hale getirmek için Düğün.com, Planlama Araçlarını oluşturdu. Planlama Araçları sayesinde düğününü kolayca planlayacak ve bütçenden ev ihtiyaçlarına hiç bir detayı atlamayacaksın!

 • ? Ajandam

  Ajandam

  İlk defa evleniyorsunuz ve neyi ne sırada yapmanız gerekiyor bilmiyorsunuz. Ajandam, düğün planlama aracı tam size göre. Ay, ay, hafta hafta ne yapmanız gerektiğini hatırlatıyor, düğününüzü eksiksiz olarak planlamanıza yardımcı oluyor.

  ARACI KULLANMAYA BAŞLA
 • ? Bütçem

  Bütçem

  Sizin bir düğün bütçeniz olmalı ve olabilidiğince kontrollü gitmelisiniz. Düğün ve ev ile ilgili yüzlerce harcama kalemi var ve hiçbirini atlamadan hesaba katmalısınız. Bu noktada Bütçem Aracı planlama sürecinizi kolaylaştırıyor.

  ARACI KULLANMAYA BAŞLA
 • ? Websitem

  Websitem

  Sitemiz Aracı ile 10 dakika içinde kendi düğün sitenizi kolayca oluşturabilir sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.

  ARACI KULLANMAYA BAŞLA
 • ? Oturma Planım

  Oturma Planım

  Düğünde misafirlerinizi nasıl oturtacağınız artık bir dert olmaktan çıkıyor. Sizin için oluşturduğumuz oturma planı aracıyla konuklarınızı masalara rahatlıkla yerleştirip gerektiğinde yerlerini değiştirebileceksiniz.

  ARACI KULLANMAYA BAŞLA
 • ? Ev İhtiyaç Listem

  Ev İhtiyaç Listem

  Tüm ev ihtiyaçlarınıız bir arada bulabileceğiniz bir araç! Sizin için hazırladığımız listelerden faydalanabilir, isterseniz kendinize göre ihtiyaçlarınızı ekleyip çıkararak özel listenizi oluşturabilirsiniz.

  ARACI KULLANMAYA BAŞLA
 • ? Hava Tahmin

  Hava Tahmin

  Hava tahmini aracı size düğün gününüzdeki ortalama hava tahminini söyleyerek kötü süprizlere karşı önlem almanızı sağlar.

  ARACI KULLANMAYA BAŞLA
İncelediklerim
TÜMÜ